Bardzo mile wspominam moją pracę nad postarzaniem pewnej bardzo wyrozumiałej modelki, która przed rozpoczęciem moich działań była określana jako bardzo młoda osoba, zaś po ich zakończeniu… niestety przybyło jej kilkadziesiąt lat :).

Mojej cudownej modelce bardzo dziękuję za genialne pozy :),  poświęcony mi czas i wyrażenie zgody na zamieszczenie na moim blogu, dla mnie bezcennych zdjęć :). Nie mogę tu nie wspomnieć o równie wspaniałej dłoni modela, którą jestem po prostu zachwycona i nie piszę tu o mojej przygodzie z cieniowaniem :).

Zapraszam Wszystkich do zabawy polegającej na określeniu wieku mojej modelki – przed i po postarzeniu 🙂

Pozdrawiam, Eevi

Reklamy

3 responses »

  1. WITAM MANIAKÓW ALBO LEPIEJ MANIACZKI MALOWANIA (MALOWANIE UPIĘKSZA NASZE LICO). W TYM PRZYPADKU ODEBRANO WDZIĘK I URODĘ MODELCE, ALE ZROBIONO TO BARDZO PROFESJONALNIE, WIĘC RACZEJ TRUDNO JEST OKREŚLIĆ WIEK PRZED (STRZELAM NA JAKIEŚ 25 LAT), BO PO CHARAKTERYZACJI ZDECYDOWANIE WYGLADA NA 80 LAT. DŁOŃ JEST ZDECYDOWANIE MŁODSZA, DOPIERO WESZŁA W WIEK NABYWANIA ZMARSZCZEK, CZYLI JAKIEŚ 55 LAT. ILE LAT MA W RZECZYWISTOŚCI, NIE ZGADNĘ, ALE MOŻNA OKREŚLIĆ TYLKO TYLE, ŻE TO JEST DŁOŃ MĘSKA, BARDZO SZCZUPŁA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s