Odkąd pamiętam fascynował mnie świat barw. Szkoła stylizacji i wizażu, którą skończyłam, pomogła mi przenieść to zafascynowanie kolorami w życie, w pełni wykorzystywać ich nasycenie i niezwykłość podczas wykonywania make-upów i stylizacji.

Jak każdy wizażysta dążący do perfekcji uwielbiam zdobywać nowe doświadczenia związane ze światem kolorów m.in. poprzez wypróbowywanie różnych, nowych kosmetyków. Istotne jest ich sprawdzanie, ponieważ marka kosmetyku nie zawsze odpowiada jego jakości. Z kosmetykami jest niestety tak, że niektórym osobom mogą one odpowiadać natomiast innym już nie, dlatego też postaram się dzielić moim doświadczeniami z przeprowadzanych nad nimi testów.

W  spełnianiu pasji wizażysty ważne są osoby, które pojawiają się na jego drodze. Ja spotkałam zapalonych fotografów: Kotkę Odwrotkę i Kota Pasiastego, a owoce naszej współpracy można oglądać w moim portfolio, jak również na stronie Kotów 2: www.koty2.com.

Make-up to nie jedyna pasja w moim życiu. Czas staram się dzielić pomiędzy nim a jogą, grą w Scrabble, gotowaniem i pieczeniem, uwielbiam czytać książki z wątkiem historycznym w tle.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s